☆Наповнився теплом учителів та довгоочікуваними посмішками учнів.

☆Дистанційний квітень залишився позаду, а це означає, що ми переходимо до фінальної частини цього навчального року - травня, який обіцяє бути дуже щасливим, насиченим та активним.

Докладатимемо максимум зусиль для цього!

 

●А вже з самого ранку ліцеїсти долучилися до Мистецької акції "Великодні Писанки", адже з вихідних ретельно готувалися до цієї події.

 

Тому ліцей сьогодні виглядає Неймовірно!

#ПоділОсвіта #PodilOsvita

  

 

Шановні колеги, батьки та учні!

Фінансовийліцей щиро вітає Вас із Великоднем!

Бажаємо Вам і Вашим рідним любові та задоволення від життя, міцного здоров`я та безпеки, добробуту та Божого благословення. 

Нехай цей прекрасний та світлий день нагадає нам про важливе в житті - любов до ближнього, милосердя, доброту до себе й оточуючих.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

●З її допомогою ми маємо можливість згадати про ті правила безпеки, від яких залежить не лише наше здоров`я, але й життя.

Безпеки та обачності Вам!

#Фінансовийліцей #ПоділОсвіта #PodilOsvita #дистанційна_освіта_Поділ #дистанційна_освіта_Києва #дистанційка_ОК #ТижденьБЖ #учнівськесамоврядування #ТижденьБЖД

 

Найменші ліцеїсти відокремили свої правила безпеки, яких самі ж й дотримуються:

●Не відчиняй двері незнайомцям!

Коли дитина відчиняє двері незнайомцям, вона наражає себе та сім’ю на небезпеку, адже це можуть бути грабіжники, вбивці тощо. Якщо тобі погрожують або говорять щось типу ,,Я співробітник твого тата’’ або щось в цьому плані, то все одно не відчиняй. Навіть якщо це й справді був співробітник, або друг, то тебе не будуть сварити батьки тому, що ти його просто не знав і, заради своєї безпеки, ти не відкрив двері.

●Не чіпай газові прилади!

Якщо ти чіпатимеш газ. прилади, то ти можеш там щось пошкодити. Через це ви можете задихнутися. Але якщо, не дай Бог, якась іскринка попаде в зону витічки газу, то спалахне весь будинок.

●Не чіпай електро-прилади!

Неправильне поводження з електро приладами може призвети до пожежі. Розповідаю на живому прикладі: одного разу мама попросила мене попрасувати білизну. Я помила руки й пішла прасувати. Видно, я погано витерла руки й якась крапелька води попала на подовжувач, я вставляю подовжувач в розетку а він… а він перегорає. Добре, що пожежі не було. Коли користуєшся електро приладами слідкуй за тим, щоб твої руки були сухі.

●Не грайся з гострими речами такими, як ніж!

Якщо ти гратимешся гострими речами, як ніж, ножиці тощо, ти можеш травмувати себе або інших. Граючись з ножем, ти можеш себе просто царапнути. Але буває так, що можеш, не дай Бог, травмувати себе так, що аж в лікарню потрапиш.

●Не чіпай речі, які можуть легко розбитися!

Коли ти чіпляєш речі, які легко можуть розбитися, такі, як ваза, кришталевий посуд тощо, вони можуть розбитися та пошкодити тебе та інших. Осколки, які залишаються після розбитого скла, можуть зробити людину калікою, попавши їй в око. Потрібно уникати такого, коли щось розбивається у тебе вдома.

●Не грайся з вогнем!

Діти не мають гратися з вогнем. Це дуже небезпечно для них та інших. Пожежа може розгорітися так, що постраждає не тільки твоя квартира, а й сусідні. БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ З ВОГНЕМ!!!

Висновок: Вдома потрібно бути обачним та обережним!

#Фінансовийліцей #ПоділОсвіта #PodilOsvita #дистанційна_освіта_Поділ #дистанційна_освіта_Києва #ТижденьБЖД #дистанційка_ОК

 

 

☆Учениці 8А класу підійшли до #ТижняБЖД теж доволі унікально та творчо.

І на власному прикладі показали, як слід поводити себе на дорозі. Запам`ятовуємо та мотаємо на вус!

#Фінансовийліцей #ПоділОсвіта #PodilOsvita #дистанційна_освіта_Поділ #дистанційна_освіта_Києва #дистанційка_ОК #ТижденьБЖ

  

Напрямки

  Календар

  « May 2021 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31