8 грудня 2017 року в холі ліцею відбулася цікава подія, а саме виставка домашніх улюбленців, приурочена до Міжнародного дня домашніх тварин, який відзначають 30-го листопада в усьому світі.

Талановиті учні Фінансового ліцею влаштували в холі ліцею танцювальний майстер клас, який тривав цілий тиждень (з 4 по 8 грудня).

06-10.11 до Дня української писемності проведені:

· вікторина “Цікаве мовознавство” (8 клас),

·  конкурс читців поезії “Красномовна Україна” (5-ті кл.),     тематичні виставки в бібліотеці, радіодиктант,

·  години спілкування “Мова, писемність у цікавих фактах”.

08.11 учні 6-х класів взяли участь у районному конкурсі українських кліпів “Над Подолом пісня лине” та учні 9-Б класу у правовому діалозі “Маю право…” в рамках проекту шкіл ЮНЕСКО

17.11 для учнів 7-го классу проведено інтерактивну лекцію «Безпечний інтернет»

23.11 учні 7-го классу вийшли до півфіналу міського інтелектуального турніру Юніор”

24.11 відсвяткували традиційний «День ліцею». Учні 8-го (ліцейного) класу прийняли урочисту обіцянку.

Досягнення у листопаді  ліцеїстів, які взяли участь у районних предметних олімпіадах:

·  географія-10 призових місць (8,9,10,11 класи), в т.ч., I місце Л.Савенко (11 кл.)

· українська мова та література-8 призових місць (8,9,10,11 класи), в т.ч., I місця В.Нечипуренко (8 кл.), Л.Савенко та А.Гльози (11 кл.)

· зарубіжна література-5 призових місць 

· інформатика-2 призові місця (9,11 кл.), в т.ч., I місце М.Мациха (11 кл.)

· образотворче мистецтво-1 призове місце (6 кл.)

· історія—3 призових місця (9,10кл.)

· Математика-8 призових місць (7,10,11 класи), в т.ч., I місце Т.Рейзіна (7 кл.)

 

 

08.12.2017р. вчитель правознавства  Резнік О.П.  з учнями 9-Б класу провів круглий стіл на тему «Світ без насильства», присвячений «Міжнародному дню прав людини». Участь взяли також директор та педагог – організатор.

  Під час проведення заходу учні проявили такі вміння, як: розбиратися в поняттях, що таке насильство, види насильства в суспільстві, сім’ї та школі. Також продемонстрували знання понятійного апарату, вміння вести  полеміку, поважати своїх опонентів. 

24 листопада 2017 року відбулося свято - День ліцею. День народження – найкраще свято в житті кожної людини . Але День народження ліцею особливий , тому що його святкує вся ліцейна родина, а вона чимала: це і колишні випускники, і сьогоднішні учні, їх батьки та вчителі нашого ліцею.

         Усі виступаючі говорили про особливу атмосферу, яка панує в нашому закладі, та великий професіоналізм нашого педагогічного колективу.

За традицією у цей день учнів 8-х класів приймають до ліцейної родини. І цей рік не став винятком:  наші восьмикласники отримали почесне звання «ліцеїст».

Велику святкову програму до Дня ліцею підготували і сьогоднішні учні, і випускники школи. А справжнім сюрпризом для колективу ліцею  стали вокальний виступ Юрія Володимировича та працівників  нашого ліцею – Гринь Н.В., Гаврилюк Л.П. та Отрох Н.С., а також хореографічна композиція у виконанні заступника директора з виховної роботи Пшеничнюка Д.А. та педагога – організатора Терещенко О.П..

 

Свято промайнуло швидко та легко, але, безумовно, залишило світлий спогад, у серцях усіх, хто був на ньому присутній!

23 листопада в Будинку дитячої творчості Подільського району відбувся чвертьфіналу інтелектуальної гри "Юніор". Де команда Фінансового ліцею (7 клас) здобула перемогу, і отримала путівку в півфінал! Вітаємо молодих переможців і бажаємо перемоги в півфіналі.

Успіху Вам!

Учениця 6-Б класу  Штипуляк Дарина долучилася до даного фестивалю зі своєю літературною композицією під назвою «Україна моя у вогні».

Другий рік поспіль фестиваль проводиться на честь Героя Небесної Сотні, випускника гімназії, Олександра Плеханова.

 

Вічна слава героям, які загинули за Україну... 

Напрямки

  Календар

  « July 2019 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31