Проведений  в ліцеї Благодійний ярмарок зібрав кошти з метою використання їх на корм для тварин. Пятикласники власноруч зробили килимки для тварин, які було передано представникам БО БФ «Щаслива лапа».

    Окрема подяка родинам Крята Кирила (5-Б) та Юркова Тимофія (10-Б) за допомогу в проведенні цієї благодійної акції.

 

30 листопада Фінансовий ліцей відсвяткував своє 23-річчя проведенням урочистого концерту з традиційною посвятою 8-класників у ліцеїсти.

   Дні української мови та писемності проходили з 05.11 по 09.11.2018 р. під назвою «Кращої, ніж рідна, мови  не буває!», ліцейний  радіоефір щоденно транслював українські пісні, вірші українських класиків та сучасних поетів. Учні 7-х класів видавали леп-буки «Слово – зброя». Проводились різноманітні вікторини, поетичні хвилинки.

   Учні ліцею  взяли участь у «Всеукраїнському диктанті єдності», поетичному конкурсі  ім. Т.Шевченка  та  Міжнародному  конкурсі  знавців  української  мови   ім. П.Яцика. До річниці революції Свободи та Гідності було організовано інформаційну трибуну  та проведено відеолекторій  «10 фактів про Майдан.

Напередодні осінніх канікул 25 жовтня 2018 року в стінах Фінансового ліцею відбулося 2 веселих та незабутніх заходи, а саме Осінній маскарад та День гарбуза. Усі учні закладу активно та творчо підійшли до підготовки та участі у цих двох святах.

А по завершенню для усіх ліцеїстів учнівським самоврядуванням було організовано запальну дискотеку!

Дай Господь нам мирне небо,

волі Україні!

В єдності віками жити

 з Заходу до Сходу.

Пам’ятайте, всі ми діти

козацького роду!

14 жовтня в Україні відзначають потрійне свято: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва.

Ушановуючи традиції, 12 жовтня у нашому ліцеї відбулося традиційне свято до Дня захисника України. Слід відзначити, що протягом усього дня працювало наше ліцейне радіо. Лунали привітання та пісні від дівчат для хлопців, наших майбутніх захисників. 

Також  відбулося музично-спортивне свято  «КОЗАЦЬКІ  ЗАБАВИ».  Свято дало змогу учням 5-7-х класів відчути, як жили наші пращури. Хлопці та дівчата  мали можливість випробувати себе у веселих іграх-естафетах.

Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою й  традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина України. Цікаво й радісно було спостерігати за козачатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект. Ліцеїсти продемонстрували над швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно й надзвичайно смачно проходив благодійний шкільний Покровський ярмарок у Фінансовому ліцеї.

Ще від самого ранку й діти, і батьки несли із собою різноманітні смаколики, приготовані вдома, – акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані, готові до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані й придумані страви на столі й пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам, гостям, яких хотілося пригостити.

Відбувався ярмарок на подвір’ї навчального закладу, тому всім вистачало місця: продавцям, щоб розкласти всі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.

Найбільше продавалося, звичайно, солодощів, – пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, пиріжки тощо. Загалом, що тут казати, все «йшло» на «ура».

Цьогорічний ярмарок відрізнявся тим, що активними продавцями були учні середніх та старших класів. А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.

Покровський осінній смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати (близько10000 грн.), будуть розподілені адресно на благодійність. Узагалі, благодійні заходи в ліцеї відбуваються постійно.

 

Чудова жовтнева погода, позитивні емоції та гарний настрій сприяли вдалому проведенню запланованих заходів. Цей день ще більше об’єднав усіх!

 

05 жовтня 2018 року в нашому ліцеї святкували Всеукраїнський день працівників освіти. Але для наших учителів, співробітників, батьків і дітей він був незвичним, бо  тематикою свята була «Дискотека 80-х. років».

Колектив ліцею  порину в атмосферу 80-х років, починаючи з декору ліцею й завершуючи святковим концертом та дрес-кодом.

Усі присутні  занурилися в епоху популярних хітів 80-х -  пісень котрі в ті часи посідали перші місця у хітпарадах, популярних фільмів, які вважаються класикою та «крилатих фраз» з них.  До речі, найбільшим кіноманом виявилася вчителька української мови і  літератури  Гринь Н.В. Родзинкою свята стала вікторина «Угадай учителя», яка проводилася серед учнів та вчителів закладу, адже ми переглянули  світлини того періоду коли хтось був вже в ті часи вчителем, а хтось був ще зовсім малюком… 

Також у цей день учні ліцею провели  «День учнівського самоврядування»; ліцеїсти, які виконували роль учителя, переконалися в тому , що кожен педагог – це неповторна особистість і професіоналі, з усіма душевними почуттями та хвилюваннями, захопленнями та мріями, прагненням тепла, затишку та любові.

 

 

04 жовтня 2018 року у Всесвітній день тварин педагогічний та учнівський колектив Фінансового ліцею долучився до проведення уроку доброти про гуманне  та відповідальне ставлення до тварин. Ініціаторами проведення такого уроку були благодійний фонд “Щаслива лапа” та зоозахисна ініціатива “UAnimals”.

На уроці вчителі розповіли  учням як правильно взаємодіяти з бездомними тваринами, як правильно піклуватися про них та відповідально поводитись“.

Ми не лише долучилися до проведення Всеукраїнського уроку доброти, а також стали учасником встановлення рекорду «Наймасовіший урок добра в закладах освіти».

 

Напрямки

  Календар

  « July 2019 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31