Насичений змаганнями тиждень! Маємо нові здобутки!
25.11 районні змагання з вогневої підготовки:
2 загальнокомандне місце в середній віковій;
3 загальнокомандне місце в старшій віковій;
Сердюк Поліна виборола місце в збірній району на міський етап.
28.11 "Ми - діти твої, Україно!":
Кириєнко Ілля - переможець змагань з метання умовної гранати в ціль!
Так тримати!

 

13 листопада в Фінансовому ліцеї відбулися вибори Голови Ради учнівського самоврядування. На посаду балотувались 4 кандидати. У виборах взяло участь 77,6 відсотків виборців. Більшістю голосів головою обрано ученицю 9 класу Ганбарову Нарміну. Вітаємо!!!

 

 

І знову в Фінансовому ліцеї захід до "Дня української мови та писемності" .Учні 7-б на чолі з куратором Бакал О.В. запросили до себе на свято учнів 5-х класів. Нестор літописець, Кирило та Мефодій, вірші, гуморески, пісні, танці - так пройшло святкування!

 

 

Сьогодні у Фінансовому ліцеї розпочалося святкування з нагоди днів української мови під гаслом "Мова єднає!". Наші викладачі: Падалко Валентина Іванівна та куратори- викладачі Гаврилюк Любов Петрівна та Гринь Наталія Василівна підготували захоплююче свято для молодших учнів нашого ліцею.

 

 

 Свято "Барви осені". Дякуємо учням 9 класу та іхньому куратору Аношиній Наталії Іванівні за чудову розважальну програму, та всім хто приєднався до святкування!

                                                       

 

Учні 7б класу Фінансового ліцею м. Києва, на чолі з куратором Бакал Ольгою Віталіївною, прийняли участь у районному етапі Міської інтелектуальної гри для учнів 10-12 років «Юніор-2019» де всі 15 шкільних команд учасників мали змогу проявити свої знання з географії, а саме флори і фауны - "Погляд на Україну через призму Н2О". Дякуємо команді наших юних розумників!!!

 

 

День захисника України джури Фінансового ліцею вирішили відмітити на улюблених змаганнях - Козак-квест. В цьому році 2 команди - старші і середні. Гарний настрій, цікаві локації??, смачнючий борщ??, поруч щирі друзі, а також 2 місце?? - результат дня! Дякуємо організаторам за свято для дітей! Крім цього, нарешті відбулося об'єднання роїв Гімназії 257 "Синьоозерна" та Фінансового ліцею в єдиний курінь!

 

 

Учні 10-11 класів Фінансового ліцею стали учасниками першого онлайн уроку мужності. В дуже теплій атмосфері учні разом з кадетами ліцею ім.І. Богуна мали честь поспілкуватись з Героєм України Ігорем Гордійчуком та задати йому різноманітні питання. До он-лайн уроку долучились школи, ліцеї та коледжі з усіх куточків України. Дякую організаторам - Центральній телерадіостудії Міністерства оборони, Міністерству освіти, "Veteran Hub" - за організацію та запрошення. Нам потрібно знати і пишатися нашими Героями!

 

 

Вітаємо учнів ФЛ з III місцем! Бажаємо успіхів на міському етапі!

Напрямки

  Календар

  « December 2019 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31