×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 502

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 475

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 477

Оголошення

Шановні батьки та вчителі  ліцею!

Відповідно до річного плану ліцею

з 27.11.2017р. по  01.12.2017р. в ліцеї запроваджується тиждень відкритих уроків.

Кураторам 5-11 класів  прошу повідомити про це батьків.

 

Директор

v 06.11. Районний конкурс “Пісня лине”.

v 07.11. Розваги “Караоке в холі”.

v  09.11. Конкурс “Найоригінальніший одяг в українському стилі ”.

v  10.11.Конкурс читців поезії “Красномовна Україна”.

v 11.11 Районна олімпіада з географії.

v  13.11.Конкурс малюнків “Мову рідну пензликом малюю”.

 

v 24.11. Святкування “Дня ліцею”.


 · 09.10 до Міжнародного Дня пошти між 5-ми та 6-ми класами була проведена гра «Таємний друг».

· З 09 по 13.10 до Дня українського козацтва та Дня захисника України було проведено:

 - зустріч з учасником АТО, членом добровільного батальйону «Донбас», а пізніше 72-ої бригади;

 - благодійна акція «Сорочинська ярмарка». Отримані кошти (6800 грн) направлені на закупівлю питної води для бійців, які знаходяться в Ірпінському госпіталі;

 -навчально-ігрова програма «Козацькі забави» для учнів 5-х та 6-х класів;

- виставка в холі ліцею «Військова слава України»,

·  18.10 команда учнів 7-го класу «ФінЛіц» посіла І місце у районному етапі міського конкурсу «Юніор».

· 20.10 відбулась екологічна акція «День врятованого дерева», всього було зібрано 822 кг. макулатури.

· 27.10 для учнів 5-9 класів відбулася святкова дискотека «Осінній маскарад».

 

Задумуючись над тим, що треба і що не  треба змінювати у шкільний освіті, зокрема у нашій школі, приходжу до такого.

 1. Переконати кожного учня у  власній значимості, надихнути йому впевненості у своїх можливостях.
 2. Неухильно відходити від авторитарної педагогіки, запроваджувати найчастіше «цікаві» уроки з елементами критичного мислення. Тим самим і надалі збільшувати  рівень довіри та поваги до кожного вчителя.
 3. На уроках, якщо говоримо про «компетентністне» навчання, створювати цілісну картину світу. Учень повинен розуміти місце людини в природі та сутність природних явищ. Розуміти, навіщо саме зараз і в подальшому житті йому потрібні ці предметні знання.
 4. Задовольнити природні потреби кожного вчителя у самореалізації, ініціативі, творчому пошуку. Підсилити його смак до роботи, зменшити втому, професійне вигорання.
 • 2-6.10. “Кольоровий” тиждень
 • 12.10. Танцювально-розважальний flesh-mob Hokkey-pokkey”
 • 13.10. “Козацькі забави ”
 • 20.10. “Танцювальна” п’ятниця
 • 26, 27.10. Концерти та дискотеки учнів 5-7 та 8-10 класів
 • 28.09-05.10. Осінні канікули
 • 13.09. “Яблучна” естафета серед учнів 5-х класів.
 • 15.09. Конкурс “Малюнки на асфальті”.
 • 20 вересня відбулася творча зустріч президента Всеукраїнської асоціації тьюторів С.Вєтрова з кураторами 5-х,6-х та 8-го класів, які з вересня цього року розпочали власні тьюторські проекти.
 • 22 вересня черговий щорічний конкурс “Алло, ми шукаємо таланти” визначив своїх переможців. Ними стали :

Яценко Назар, Точона Катерина (5-А),

Стрілецька Єлізавета (5-Б),

Корнєва Христина, Глазунова Поліна (7 кл.),

Підтиченко Іван (9-А)

Іванов Дмитро (10 кл.).

 • 23.09 учні 5-Б класу пройшли екскурсійними стежками маршрут “Чотири головні площі Києва”.
 • 26.09 учні 7 класу брали участь у районній туристично-екологічній естафеті.
 • 26.09-03.10. Виставка художніх творів ліцеїстів.
 • 29.09 відбувся концерт, присвячений “Дню працівників освіти”

1 вересня 2017 року в нашому «Фінансовому ліцеї» відбулась святкова лінійка з нагоди початку нового навчального року. Урочисте дійство почалось о 08:45 год.  ранку. Усі учні, батьки та педагоги оплесками, радістю та щирістю зустрічали новачків-п’ятикласників , які з неприхованим хвилюванням та захопленням розпочали своє навчання у нашому навчальному закладі

Директор ліцею – Юрій Володимирович Шукевич привітав усіх присутніх з «Днем знань» та нагородив грамотами і дипломами переможців різноманітних конкурсів та олімпіад за 2016-2017 н.р.

Також урочиста лінійка не обійшлась без музичних та хореографічних подарунків. Учень 5-Б класу Олександр Бондар здивував всіх піснею «I want be happy» та запальною чечіткою, а учні 11-Б класу продемонстрували спеціально підготовлений танець флеш-моб під назвою  «Україна – це ми!» який не залишив байдужими жодного з присутніх.

На завершення офіційної частини свята випускники подарували новачкам, п’ятикласникам, цінні подарунки з емблемою «Фінансового ліцею». Після чого усі класні колективи були запрошені на свій перший урок у 2017-2018 н.р., який пройшов на тему «Інтеграція України з Європейським союзом».

За традицією  після свого першого уроку, п’ятикласникаи разом з кураторами та батьками вирушили на відпочинок на лісову галявину, де вчитель фізкультури Кочубей В.Ф., педагог-організатор Москалець О.В. та заступник директора з виховної роботи Пшеничнюк Д.А. разом з членами учнівського самоврядування підготували для них різноманітні спортивні змагання та розважальні конкурси в яких діти могли проявити свою мужність, активність, винахідливість та згуртованість.

Родзинкою програми стало запускання в небо дітлахами повітряних кульок, як символ легкості та яскравості їх навчання в стінах нашого ліцею.

Бажаємо новачкам-ліцеїстам незабутніх вражень, цікавих моментів та продуктивного навчання в нашому ліцеї. Хай вам щастить!

Пшеничнюк Д.А.

У рамках екологічного дослідницько-освітнього проекту «Шинам-СТОП!» Фінансовий ліцей запросив школи – партнери: Хотівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія», СШ №2 смт.Березне Рівненської обл.

Мета проекту: створити групи шкільних волонтерів для інформування мешканців міст та селищ України про надзвичайну шкідливість використання шин як декоративних елементів.

Зміст проекту:
 1. Збір інформації про шкідливий вплив шин на довкілля та здоров’я людини (література, Інтернет та інші джерела).
 2. Систематизація зібраної інформації.
 3. Творче представлення зібраної інформації.
 4. Створення інформаційних листівок про шкоду зношених шин, що знаходяться навколо нас.
 5. Екскурсійна програма.

Учасники проекту: 5 учнів 10 класу та один учитель (біологія, екологія) від кожної школи.

Тривалість проекту: з 30 травня по 02 червня 2017р. по 5 годин щоденно.

Проживання та харчування учасників: в гуртожитку Національного еколого - натуралістичного центру – за рахунок ліцею. Дворазове харчування (сніданок, обід) здійснюється в кафетерії ліцею за рахунок ліцею.

Проїзд учасників: здійснюється за рахунок шкіл-учасників, для вчителів – відрядження.

Домашнє завдання для учасників:
 1. Презентація (5-7 хвилин) про використання відпрацьованих автомобільних шин на території дитячих садків та шкіл.
 2. Підготовка виступів для концертної програми.
З собою мати:
 • Фотоапарат (планшет тощо)
 • Змінний (спортивний) одяг.

З 30 травня по 02 червня 2017р. у Фінансовому ліцеї відбулася зустріч учасників проекту «Шинам – СТОП!».

Тема зустрічі – реалізація екологічного проекту «Шинам – СТОП!».

Команда учнів Фінансового ліцею представила інформацію про вплив відпрацьованих шин на навколишнє середовище та здоров’я людини.

Гльоза Анастасія та Савенко Лариса розповідали про проект «Шинам – СТОП!», який вже другий рік разом із школами-учасниками ПАШ ЮНЕСКО реалізується у м. Києві.

Команда учнів Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Рівненської області у своїй презентації розповіла про використання відпрацьованих шин на території дитячих садків та шкіл.

Учні Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» звернули увагу на те, що у них поки що шини використовуються вкрай рідко і дана тема не актуальна для селища Хотів. На семінарських заняттях діти поглибили знання про глобальні проблеми людства, використовуючи знання англійської мови, дискутували про можливості зменшення тиску людини на навколишнє середовище.

У процесі роботи учні трьох учбових закладів відвідали дитячий садок «Дивоцвіт» і побачили як батьки маленьких діточок використали шини у якості декору на дитячих майданчиках.

Екскурсія вулицями нашого мікрорайону здивувала гостей великою кількістю шин біля будинків, а також усі звернули увагу на неприємний запах, який виділяли шини на спекотному сонці.

15 березня 2017р. на базі Фінансового ліцею відбувся міський семінар для учасників проекту «Шинам-Стоп!» у роботі семінару активну участь узяли команди учнів гімназії «Оболонь», школи №119, ліцею №100 «Поділ» та Фінансового ліцею. Учні зробили презентацію роботи над проектом. Визначили, що просвітницька робота серед мешканців мікрорайонів нашого міста перед весняною толокою є своєчасною і може дати позитивні результати.

Жваве обговорення викликала інформація з журналу «Позакласний час», №3, 2017. На обкладинці цього журналу під гаслом «Прикрашаємо шкільне подвір’я» пропонується поєднати приємне з корисним: прибрати вулицю, а із зібраних шин за допомогою фарби та фантазії створити справжні витвори мистецтва, щоб потім прикрасити шкільне подвір’я. Під рубрикою «Цікаві ідеї» надані фото іграшок-прикрас. У режимі online учасники семінару спілкувались з головним редактором пані Галиною Давидовою і запропонували приєднатися до проекту «Шинам-СТОП!» у м. Києві і детально ознайомитися з нашими матеріалами, надрукованими у газеті для вчителів біології та природознавства «Біологія», №4(808), лютий 2017. Можливо, з такої співпраці й розпочнеться новий етап у розвитку нашого суспільства?

Напрямки

  Календар

  « November 2019 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30