22 січня у Фінансовому ліцеї відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України та 101-річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

      Під час заходу заступник директора з НВР Соколовська Н.В. виступила перед учнями  та вчителями з вітальним словом про  День Соборності, як  нагадування про те, що сила нашої держави –в єдності українських земель.

Під час заходу було проведено флеш-моб “Схід і Захід єдині”, під-час якого діти і вчителі утворили живий Ланцюг єдності.

     В рамках святкування Дня Соборності  для учнів 5-6 класів Алексєйчук Є.Ю. провела інтелектуальну гру «Україніада». Команди хлопчиків та дівчаток змагались в цікавих та креативних конкурсах про історію, географію, традиції українців ,відомих особистостей України. По завершенню гри учнів було нагороджено грамотами.

Протягом дня в холі ліцею можна було побачити інформаційний стенд до Дня Соборності та на всіх перервах звучали мелодійні українські пісні. 

Цей день надовго запамятається нашим учням!

 

 

 

Сьогодні лідери учнівського самоврядування Фінансового ліцею вітали всіх друзів з святом Василя, засівали на щастя та добробут. З щирими побажаннями відвідали ЗЗСО 6, садок-школу ім. Софії Русової, ШДС "Дивосвіт", гімназію 257 "Синьоозерна". Всі отримали задоволення від дійства та гарний настрій, а діти  - смаколики! Всіх зі святами! Зичимо всім нашим друзям тільки всього найкращого в новому році.

 

 

 Сучасних учнів важко чимось зацікавити чи здивувати, але у ФІнансовому ліцеї є висококваліфіковані спеціалісти , які активно розвивають інтерес до отримання  нових знань з IT- технологій. Фахівець з програмування,доцент КПУ імені Т. Шевченка- Панченко Тарас Володимирович  провів серію занять з програмування  (в рамках  Тижня коду) з учнями 5-6 класів, під час яких  учні отриматли корисну інформацію про сучасні компютерні технології ,

І сьогодні, 15.01.20 р. учні отримали  сертифікати-підтвердження своїх вмінь та навичок з даного курсу.
Такі заняття надихають бути креативними,мислячими,винахідливими і нашим учням дуже подобаються!

 

6 грудня 2019 р. Фінансовий ліцей святкував свій 24 День народження – «День ліцею»!

День ліцею ми вирішили відзначити нестандартно: уроки з використанням STEM технологій, уроки – квести, брейн-ринги.

Запросили гостей, які провели цікаві, інноваційні майстер-класи:

фахівці Київського міжнародного університету провели для учнів 9-11 класів цікавий правовий брейн-ринг і заняття з Міжнародної економіки;

працівники Подільської філії Київського міського центру зайнятості ознайомили учнів з професіями майбутнього;

Президент Всеукраїнської федерації петанку Василь Лесків представив новий для дітей вид спорту – петанк. Вир емоцій і вражень було гарантовано.

Завдяки фахівцю Видавничого дому «Освіта» учні 5-7 класів познайомилися з азами робототехніки на основі microbit та змогли створити свій власний STEM проєкт.

Дякуємо КНП «Освітня агенція м. Києва», яка надала можливість ліцеїстам працювати з 3D – ручками й мікрокомп'ютерами Arduino. За сприяння голови Подільської філії «Червоного хреста» Альони Гребенчукової для учнів 7 класів був проведений майстер-клас із домедичної допомоги, де завдяки учню 11 класу Соколенко Анатолію ліцеїсти познайомилися з протоколом надання допомоги «BLS».

Дякуємо всім нашим гостям за професіоналізм і співпрацю!

Учителі ліцею теж підійшли до підготовки уроків креативно, нестандартно. Це й уроки цікавої математики, урок брейн-ринг з англійської мови, урок цікавих експериментів із хімії й основ здоров'я, урок-квест з польської мови, літературна студія, урок відтворення українського обряду, майстерня Святого Миколая, музей одного дня.

Крім того, учні змогли у форматі відеозв’язку поспілкуватися з випускниками ліцею, що навчаються за кордоном, і почути про особливості навчання в різних країнах. Також до заходу долучилися випускники, які в живому спілкуванні розповіли про навчання у ВНЗ м. Києва.

Традиційно  в цей день учнів  8-х класів посвятили в ліцеїсти.

 На перервах усіх чекали творчі виступи учнів, які продемонстрували свої таланти: власні вірші до Дня ліцею, відеороліки, пісні, танці, гра на музичних інструментах. Яскравий виступ подарував танцювальний колектив «Ніка» під керівництвом .

 І на завершення свята - солодкі подарунки для всіх!

 

 

В рамках проведення тижня права 10 грудня учні 5А класу Фінансового ліцею відвідали бібліотеку ім. Ю. Збанацького, де взяли участь у правовій грі "До закону серцем прихились". Дякуємо фахівцям бібліотеки за співпрацю та цікавий захід.

А для учнів 9 класіу вчитель правознавства Резнік О.П. підготував брейн-ринг.

 

 

Міські змагання до Дня Збройних сил України "Ми - діти твої, Україно!" Учні Фінансового ліцею та гуртківці УДЦНПВКТУМ мають нові здобутки!
Підтиченко Дмитро - 3 місце з метання гранати та 3 місце зі спорядження магазину
Соколенко Анатолій - 3 місце зі спорядження магазину
Міненко Сергій - 1 місце з індивідуального перетягування линви
Коломієць Марія - 1 місце з хортинг - фехтування та 1 місце з індивідуального перетягування линви!

 

 

2-4 грудня відбулись міські змагання з вогневої підготовки серед здобувачів освіти старшої та середньої вікової категорії. Змагання складалось з теоретичних питань з вогневої підготовки та стрільби. Сьогодні, на заході "Ми - діти твої, Україно!" було підведено підсумки! Гуртківці УДЦНПВКТУМ посіли 3 місце в старшій та 2 місце в середній віковій категоріях. Крім того, маємо 3 місце в індивідуальному заліку у старшій віковій групі серед закладів позашкільної освіти в - Кодимського Олександра.

 

 

Насичений змаганнями тиждень! Маємо нові здобутки!
25.11 районні змагання з вогневої підготовки:
2 загальнокомандне місце в середній віковій;
3 загальнокомандне місце в старшій віковій;
Сердюк Поліна виборола місце в збірній району на міський етап.
28.11 "Ми - діти твої, Україно!":
Кириєнко Ілля - переможець змагань з метання умовної гранати в ціль!
Так тримати!

Напрямки

  Календар

  « June 2020 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30