Толерантність -це мистецтво жити з іншими людьми  та іншими ідеями.

16листопада  у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності .

В рамках відзначення цього дня та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей ,задля пропаганди принципів терпимості  та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу , учні 5класу  долучилися до святкування Дня добра і Дня толерантності у ліцеі .

Класний керівник Кот І.В.   та вихователь ГПД Шукевич Н.М.провели ряд заходів  про добро,про добрі справи ,про милосердя,про дружбу.

На всіх перервах звучала музика про добро,учні почали грати в цікаву гру «Добрий Янгол».

Учні взяли активну участь у всіх проведених заходах,і таким чином змінювали один одного .

 

 

 

Учениця 5 класу Фінансового ліцею Галущенко Олександра посіла I місце в турнірі з художньої гімнастики серед гімнасток 2020 року.

Вітаємо і щиро радіємо перемозі нашої учениці !

 

  

Звіт Фінансового ліцею про проведення 

Олімпійського тижня (07.09.2020 - 11.09.2020)

      Доброю традицією Фінансового ліцею стало проведення Тижня фізичної культури та спорту. Метою тижня було поширити ідеї Олімпійського руху в Україні, активізувати фізкультурно-масову роботу в ліцеї, сформувати в учнів мотивацію до здорового способу життя.

 

План Тижня фізкультури і спорту:

 

Дата

Час

Спортивні змагання

Класи

08.09.20

(вівторок)

15:00

Настільний теніс 

5 (до 8 уч.)

15.45

Настільний теніс

5 (до 8 уч.)

09.09.20

(середа)

15:00

Волейбол

11 - 10

 

 

10.09.20

(четвер)

 

 

16:00

Піонербол

7 - А, 6 - Б

 

15:00

Волейбол

9 - А, 9 - Б

 

16:00

Піонербол

7 - Б, 6 - А

 

 

 

 

11.09.20

(п’ятниця)

 

15:00

 

Стрибки у довжину

(на приз директора)

 

 

5 - 11 

 

15.00

 

Підтягування на перекладині 

(на приз директора)

 

 

5 - 11

 

16.00

 

 

Волейбол

 

 

10 - 11

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні вчителі, батькі, учні, друзі та партнери Фінансового ліцею! Запрошуємо усіх на урочисту трансляцію дистанційного свята Останнього дзвоника 2020 за цим посиланням: https://youtu.be/_oVt8i11POM !

 

 

 

ФЛ долучився до свята Дня вишиванки! Відео привітання  можна переглянути тут. 

                  

 

 Любим матусям присвячується!

 День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

 

В цей день адміністрація Фінансового ліцею від усієї душі вітає  усіх дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

До вашої уваги відео-привітання від учнів та колективу ФЛ (перейти можна за посиланням):

https://drive.google.com/drive/folders/1WifCJszaqfrAkkX-9U-n5guIGGWKWS_N?usp=sharing

 

 

Мама...
Всього 4 букви, 1 слово, а скільки сенсу в ньому! Мама - твоя найближча подруга:revolving_hearts:, найміцніша підтримка:dizzyй найкращий життєвий наставник. Вона стільки для нас зробила, що ми зобов'язані їй подякувати:purple_heart:.

День матері - це чудова нагода, щоб зробити це! (10.05)
Тому самоврядування ліцею пропонує Вам долучитися до конкурсу "Найкреативніші". Сенс у тому, щоб привітати маму НЕ банальними листівками, які ми малюємо кожен рік. Ми впевнені, що Вашої фантазії вистачить на щось неймовірно цікаве:sparkles:, адже в ліцеї вчаться найкреативніші діти:dizzy:. Ваша фантазія зможе все, а мама буде приємно вражена! Повірте, їй буде дуже приємно!
Ваше привітання можете викласти в Інстаграм ( або у сторіс) із хештегом "Креативнийліцей" .

Також звертаємося до співучої частини нашого ліцею :notes:. Мами дуже полюбляють, коли Ви співаєте:microphone:.  Нам потрібно всього 2-3 учні з класу, які заспівають пісню про маму, записуючи це на відео:clapper:. Кожен матиме слова. Потім ми все це об'єднаємо в одне відео, яке буде чудовим привітанням для наших мам! :heart_eyes: Хто хоче приєнатися - напишіть Вашим кураторам або членам самоврядування, ми додамо Вас у групу і пояснимо більш конкретно, що треба зробити. :notes:

Результат Ви зможете побачити на сайті ліцею.
Долучайтеся!!! :sparkles:

 

 

#фінліцейсвяткуєвдома 

      

https://www.instagram.com/p/B_KqP28pMU0/?igshid=qtp2p6z3u9o4

 

 

21 квітня, вівторок 

Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності

Знання потрібні людині, щоб жити. Щоб життя було приємним, зручним, комфортним та максимально безпечним. Такі знання набуваються нами через закладений в нашій природі творчий процес.

Кожен момент часу, як і кожна в нашому світі людина, - унікальний. Унікальні завдання легше і ефективніше вирішувати за допомогою унікальних підходів, а вони можуть бути результатом лише природного творчого процесу.

«Вкрай важливо, щоб ми використовували творчість у вирішенні проблем, з якими ми стикаємося. Традиційне мислення більше не спрацьовує », - сказала посол І. Ронда Кінг, постійний представник при Організації Об’єднаних Націй з Сент-Вінсента і Гренадін.

Давайте використовувати Всесвітній день творчості та інновацій, щоб зміцнити наш власний потенціал для створення нових ідей, нових рішень, нових дій та нових результатів.

Як святкувати Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності?

Пропонуємо почати день з мозкового штурму. Сядьте і подумайте про всі речі, які ви робите протягом дня і про те, як ви можете змінити їх на краще. Протягом усього дня записуйте свої думки та ідеї в блокнот. Робіть це незалежно від того, призначені ці ідеї для вас особисто або це думки про те, що можуть краще робити інші люди. Є ідея для нашого ліцею? Надішліть її нам finlyc@finlyc.kiev.ua  Можливо, що це принесе користь всім. З’явилася нова ідея для вашого класу? Ознайомте з нею куратора і подивіться, що він скаже. Маєте новий план для себе? Слідуйте йому і подивіться, як ваша власна творчість може поліпшити вам життя.

Всесвітній день творчості та інновацій може стати днем, коли ви поставите своє життя на абсолютно новий шлях!

 

Напрямки

  Календар

  « November 2020 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30