21.02 команда ліцею взяла участь у міському етапі мистецько-патріотичного конкурсу «Ватра»,приуроченому пам’яті Небесної Сотні .
На мистецькому майданчику «Ватри» панувала атмосфера та дух справжнього патріотизму ,та безмежної любові до рідного краю та України.
Рішучість та сміливість ,патріотизм та відповідальність ,взаємоповага та згуртованість ,дисципліна та порядок -ось,що поєднало учасників нашої команди.
Під керівництвом заступника директора з ВР та вчителя з предмету «Захист Вітчизни» Алексєйчук Є.Ю. команда повернулась з дипломом лауреата .
Побувши в атмосфері конкурсу єдності ,переконалися :у нашої молоді козацький дух,воля і тяга до свободи !

 

 

20лютого-особлива дата ,День Героїв Небесної Сотні!
У Фінансовому ліцеі відбулися заходи ,присвячені пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року .
Вранці класні керівники провели 10-хвилинки ,під час яких хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні .
В холі ліцею представлено інсталяцію : «Герої не вмирають».
А о 14.30 відбулося цікаве засідання літературної студії : «Цвіт папороті»,на яке було запрошено українську співачку ,композитора ,Народну артистку України,патріота Майдану -Лесю Горову.
Пані Леся поділилася спогадами про свою активну участь у суспільних подіях ,проспівала пісні,які були написані нею під час Майдану ,декламувала власні вірші ,які «брали за душу» наших учителів та учнів .
Всі усвідомлювали ,що необхідно бути гідними громадянами України !
А сотню вже зустріли небеса ....летіти легко ,хоч Майдан ридав ....

 

«Хто добро і любов у серденьку має,

Той завжди щасливим буває»

14 лютого учні ліцею з метою розвитку гармонійно-цілісної особистості відсвяткували День Святого Валентина.

Учні та учителі ліцею мали чудову нагоду помандрувати країною любові, дізнатись історію виникнення Дня Святого Валентина, традицій, звичаїв святкування, та символів свята «Валентинки».

Усі класи  взяли участь у конкурсі креативних валентинок  з добрими словами, найщирішими побажаннями і словами вдячності за любов матері і батька, друзів і вчителів, за любов один до одного та до України.

Творчо попрацювавши, діти оформили тематичний плакат «Любов у кожному серці», щоб всім нагадати, що треба любити життя, людей та природу і, що тільки, зростаючи в любові, можна бути доброзичливим, чуйним, толерантним.

Команда самоврядування  організувала  в цей день «пошту Святого Валентина», в холі ліцею дружньо лунали пісні в караоке .Всі мали можливість привітати один одного з цим чудовим і радісним святом! А в конкурсі на найкреативнішу Валентинку перемогли учні 7-Б та 9,8-Б  класів!

 


Бій під Крутами -одна із тих сторінок історії ,що привертає увагу суспільства ,та в яких завжди переплітаються правда із вимислом ,міфами та спробами політичних спекуляцій .

Ми в ліцеї в цей день провели уроки -пам'яті про бій під Крутами як один із символів боротьби нашого народу за свободу і незалежність .Учні вшанували пам'ять юних патріотів хвилиною мовчання .
Також декламували вірші П.Тичини,В.Стуса.Учитель історії Бакал О.В. ознайомила з ходом подій у ті часи ,показала учням відеопрезентацію .
Учні 7 класу запевнили,що події того січневого дня мають стати не лише даниною пам'яті ,а й важливим уроком для всіх українців .

  

              

 

28 січня учні 5-А класу зі своім вихователем ГПД- Владою Юріївною  цікаво та креативно провели свято чудових пісень у формі конкурсу: «Вгадай мелодію»

 Три команди мали нагоду почути відомі хіти української та зарубіжної естради у виконанні свого однокласника, талановитого  юного піаніста-Корнійчука Романа.

 Учні відчували себе справжніми ерудитами в музиці, перемагаючи суперників!

 Оцінювало пісенний  конкурс компетентне журі: в складі заступників директора з НВР-Соколовської Н.В., Алексєйчук Є.Ю, та учителя української мови та літератури –Гринь Н.В.

 За результатами чотирьох турів перемогу отримала команда №3.Капітани команд були нагороджені  грамотами за участь та  за перемогу у конкурсі.

 Після проведеного заходу очі у дітей горіли від отриманих  позитивних емоцій .Всі  переконались у тому, що музика є невідємною частиною духовного світу людини.

 Нехай завжди лунає музика навколо нас!

  

 

 

 

 

22 січня у Фінансовому ліцеї відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України та 101-річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

      Під час заходу заступник директора з НВР Соколовська Н.В. виступила перед учнями  та вчителями з вітальним словом про  День Соборності, як  нагадування про те, що сила нашої держави –в єдності українських земель.

Під час заходу було проведено флеш-моб “Схід і Захід єдині”, під-час якого діти і вчителі утворили живий Ланцюг єдності.

     В рамках святкування Дня Соборності  для учнів 5-6 класів Алексєйчук Є.Ю. провела інтелектуальну гру «Україніада». Команди хлопчиків та дівчаток змагались в цікавих та креативних конкурсах про історію, географію, традиції українців ,відомих особистостей України. По завершенню гри учнів було нагороджено грамотами.

Протягом дня в холі ліцею можна було побачити інформаційний стенд до Дня Соборності та на всіх перервах звучали мелодійні українські пісні. 

Цей день надовго запамятається нашим учням!

 

 

 

Сьогодні лідери учнівського самоврядування Фінансового ліцею вітали всіх друзів з святом Василя, засівали на щастя та добробут. З щирими побажаннями відвідали ЗЗСО 6, садок-школу ім. Софії Русової, ШДС "Дивосвіт", гімназію 257 "Синьоозерна". Всі отримали задоволення від дійства та гарний настрій, а діти  - смаколики! Всіх зі святами! Зичимо всім нашим друзям тільки всього найкращого в новому році.

 

 

 Сучасних учнів важко чимось зацікавити чи здивувати, але у ФІнансовому ліцеї є висококваліфіковані спеціалісти , які активно розвивають інтерес до отримання  нових знань з IT- технологій. Фахівець з програмування,доцент КПУ імені Т. Шевченка- Панченко Тарас Володимирович  провів серію занять з програмування  (в рамках  Тижня коду) з учнями 5-6 класів, під час яких  учні отриматли корисну інформацію про сучасні компютерні технології ,

І сьогодні, 15.01.20 р. учні отримали  сертифікати-підтвердження своїх вмінь та навичок з даного курсу.
Такі заняття надихають бути креативними,мислячими,винахідливими і нашим учням дуже подобаються!

Напрямки

  Календар

  « February 2020 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29