КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ…

Written by
(0 votes)

Дай Господь нам мирне небо,

волі Україні!

В єдності віками жити

 з Заходу до Сходу.

Пам’ятайте, всі ми діти

козацького роду!

14 жовтня в Україні відзначають потрійне свято: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва.

Ушановуючи традиції, 12 жовтня у нашому ліцеї відбулося традиційне свято до Дня захисника України. Слід відзначити, що протягом усього дня працювало наше ліцейне радіо. Лунали привітання та пісні від дівчат для хлопців, наших майбутніх захисників. 

Також  відбулося музично-спортивне свято  «КОЗАЦЬКІ  ЗАБАВИ».  Свято дало змогу учням 5-7-х класів відчути, як жили наші пращури. Хлопці та дівчата  мали можливість випробувати себе у веселих іграх-естафетах.

Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою й  традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина України. Цікаво й радісно було спостерігати за козачатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект. Ліцеїсти продемонстрували над швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках.

Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно й надзвичайно смачно проходив благодійний шкільний Покровський ярмарок у Фінансовому ліцеї.

Ще від самого ранку й діти, і батьки несли із собою різноманітні смаколики, приготовані вдома, – акуратно упаковані, загорнуті, розфасовані, готові до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані й придумані страви на столі й пропонувати своїм однокласникам, учителям, батькам, гостям, яких хотілося пригостити.

Відбувався ярмарок на подвір’ї навчального закладу, тому всім вистачало місця: продавцям, щоб розкласти всі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.

Найбільше продавалося, звичайно, солодощів, – пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, пиріжки тощо. Загалом, що тут казати, все «йшло» на «ура».

Цьогорічний ярмарок відрізнявся тим, що активними продавцями були учні середніх та старших класів. А загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.

Покровський осінній смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати (близько10000 грн.), будуть розподілені адресно на благодійність. Узагалі, благодійні заходи в ліцеї відбуваються постійно.

 

Чудова жовтнева погода, позитивні емоції та гарний настрій сприяли вдалому проведенню запланованих заходів. Цей день ще більше об’єднав усіх!

 

Finlyc

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

yoursitename.com/

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Напрямки

  Календар

  « June 2020 »
  Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30