Дерев’янченко І.О.

Мої враження від відкритих уроків в ліцеї. Дуже сподобалася вчитель української мови та літератури. Видно, що вона любить свої предмети, добре пояснює, готується до уроку. У вчителя прекрасна форма подачі матеріалу, повага до себе й до учнів. Дуже сподобалась вчитель математики. Вона веде уроки прогресивно,використовує новітні методики викладання. Учитель з природознавства привчає робити гарні реферати, презентації. Також навчає помічати природу навколо нас. Для моєї дитини безсумнівним авторитетом є класний керівник – Мар’яна Сергіївна, а також вчитель фізичної культури.

Хоменко Ірина Володимирівна

24.11.2016 я відвідала відкритий урок з математики, який проводила вчитель Олена Миколаївна. Сподобалось те, що вчитель дуже цікаво й доступно викладала новий матеріал (мені захотілось розв’язувати задачі з математики). Атмосфера на уроці була робоча. Діти уважно слухали вчителя, їм було цікаво! Під час уроку дуже доречно вчитель зробила перерву на зарядку. Під час диктанту діти самі вирішували приклади про себе, це, на мою думку, дуже добре для розвитку пам’яті.

Попович Вікторія Миколаївна

Я, мама учениці 5-А класу Фінансового ліцею Попович Марини, була присутня на уроках математики і польської мови. Завдяки такій атмосфері на уроці мені самій захотілось повернутись за шкільну парту. На уроці математики навіть батьки залучились до уроку і вирішували приклади та задачі. Мені подобається, що дітям викладають таким чином, щоб викликати у них цікавість. Я ніскільки не жалкую, що віддала дитину до Фінансового ліцею.

Романюк Світлана

Я, мама учениці 5-А класу Романюк Катерини, була присутня на відкритих уроках у ліцеї. Учитель природознавства Наталя Василівна - дуже фаховий спеціаліст, уміє зацікавити учнів. Вона уважно вислуховує їхню думку, працює з презентаціями. Весь клас працює, усім дуже цікаво. Наталя Василівна дає багато додаткового матеріалу, окрім підручника. Учитель фізичної культури Віктор Федорович на уроці дає адекватні навантаження, з великим азартом підходить до гри у волейбол. Так тримати!

Романова Світлана Володимирівна

По-перше, хотілося б відмітити доброзичливе ставлення до учнів вчителя англійської мови Анжеліки Анатоліївни. Попри інтенсивність навчального процесу, атмосфера уроку не виглядає напруженою, а має вид дружнього спілкування. Учителю вдається постійно утримувати увагу дітей. Дуже потішила фонетично приваблива і вільна англійська, якою вчитель проводить 95% уроку. Усі завдання, оцінки та зауваження легко сприймаються учнями, що формує навички вбачати в іноземній мові інструмент висловлювання думок, спілкування, а не предмет, який треба вивчити на вимогу вчителя задля отримання гарної оцінки. Як завжди, потішила доброзичливість учителя Наталі Василівни Грабовської можливістю вільного діалогу між учнем та вчителем, творчий підхід до викладення матеріалу. Попри велику кількість учнів у класі, вчителю вдається долучати до роботи майже всіх учнів. Урок дуже насичений, види діяльності дуже різноманітні. Також хочеться згадати вчителя української мови Наталію Василівну Гринь, її високий професійний рівень. Наталії Василівні вдається легко і зрозуміло доносити до учнів складний стилістичний матеріал з редагування тексту, а це вимагає тонкого відчуття рідної мови. Діти активно співпрацюють, вільно висловлюють свої думки, беруть активну участь в обговореннях. Учителю майстерно вдається створити атмосферу цікавого предметного обговорення, де кожен має можливість висловити власну думку.